Slideshow Items

 • hero

  WIĘCEJ NIŻ TYLKO WÓZKI INWALIDZKIE Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

  Naszym celem jest zaoferowanie naszym użytkownikom wolności i samowystarczalności, a tym samym możliwości prowadzenia niezależnego, aktywnego i radosnego życia na takich samych zasadach jak wszyscy.

  Zobacz wszystkie produkty

ZNAMY SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH

Historia Eloflex ma swoje korzenie w doświadczeniach osób przykutych do wózka inwalidzkiego, które starały się na nowo wrócić do aktywnego i swobodnego życia. Założyciele firmy dostrzegli wyraźną potrzebę stworzenia lekkiego i mocnego elektrycznego wózka inwalidzkiego, który mógłby bez przeszkód towarzyszyć im w codziennym życiu i podróżach. W rezultacie powstała gama składanych wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym, które oferują wyjątkowy komfort, funkcjonalność i niezawodność – ponieważ każda osoba zasługuje na prawo do niezależności!

W stosunkowo krótkim czasie firma Eloflex stała się znaczącym graczem w sektorze technologii wspomagających osoby niepełnosprawne. Nasze wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym nie tylko cieszą się dużym zainteresowaniem, lecz są także często zalecane w ramach różnych porozumień o refundacje kosztów opieki zdrowotnej, w wielu krajach. Są one sprzedawane bezpośrednio użytkownikom końcowym za pośrednictwem naszej sieci sklepów. 

Eloflex jest liderem rynku w segmencie składanych elektrycznych wózków inwalidzkich i prowadzi obecnie działalność w 15 państwach w Europie. Od 2018 roku firma jest dumnym członkiem rodziny Teqnion, szwedzkiej grupy handlu przemysłowego z silną tradycją innowacji i usług.

POMYSŁ ZRODZONY Z DOŚWIADCZENIA

Dziś pierwotna idea stojąca za Eloflex może wydawać się dość powszechna – składany elektryczny wózek inwalidzki oferujący niezwykłą dostępność, imponujący zasięg i wygodny transport w samochodzie lub samolocie. Lecz w chwili założenia firmy Eloflex w 2015 roku rzeczywistość wyglądała zupełnie inaczej. W tamtych czasach pojazdy elektryczne stanowiły całkowitą nowość. Alternatywą dla osób z trudnościami w poruszaniu się były albo ręczne wózki inwalidzkie, albo ciężkie tradycyjne elektryczne wózki inwalidzkie ważące bardzo dużo.

Nasz zespół składający się z osób poruszających się na wózkach inwalidzkich doświadczył na własnej skórze wyzwań i ograniczeń związanych z korzystaniem z tradycyjnego wózka inwalidzkiego. Skłoniło nas to do przejęcia sprawy w swoje ręce i wyruszenia w długą podróż w kierunku doboru materiałów, opracowania lekkiej konstrukcji, doskonałego komfortu siedzenia i, co najważniejsze, składanej ramy. 

Wynik? Nowoczesny elektryczny wózek inwalidzki o nazwie Eloflex – zwany również „oryginałem”, który odmienił i nadal odmienia życie wielu osób.

JAKOŚĆ WE WSZYSTKICH NASZYCH POCZYNANIACH 

Rozwój naszych produktów i konwersacje z użytkownikami przynoszą nam wiele korzyści, ponieważ sami codziennie korzystamy z produktów Eloflex. To właśnie głębokie zrozumienie tego, co naprawdę ma znaczenie dla użytkowników wózków inwalidzkich, stanowi podstawę naszej oferty produktów. Jest to drogowskazem dla naszego całego rozwoju. 

Wybierając elektryczny wózek inwalidzki Eloflex, zyskujesz pewność, że inwestujesz w najlepszą możliwą jakość i obsługę. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie do sprzętu wspomagającego. Dlatego nieustannie staramy się oferować wózki inwalidzkie dostosowane do konkretnych potrzeb. Eloflex ułatwia życie, a my nigdy nie idziemy na kompromis, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i jakość.

NIEZALEŻNOŚĆ DLA WSZYSTKICH!

Naszą myślą przewodnią jest „niezależność dla wszystkich”, a naszą wizją jest to, że dzięki Eloflex więcej osób doświadczy niezależnego życia. Ten etos znajduje odzwierciedlenie w naszej zróżnicowanej gamie modeli. Tam, gdzie inni dostarczają tylko standardowy model, my z dumą oferujemy szereg wariantów dostosowanych do różnych użytkowników o różnych uwarunkowaniach i potrzebach. 

Eloflex jest młodą firmą, prowadzoną i rozwijaną przez oddanych ludzi z silną motywacją. Naszym celem jest ułatwienie życia osobom, które mają trudności z chodzeniem. Dzięki naszym składanym elektrycznym wózkom inwalidzkim przywracamy użytkownikom wolność, umożliwiając im prowadzenie aktywnego życia. Większa niezależność jest niezbędna, by cieszyć się pełnią życia. Eloflex to coś więcej niż produkt; pozwala odmienić życie ludzi.

Przeczytaj więcej

GWARANCJA

Nasze bogate doświadczenie w produkcji wózków inwalidzkich daje nam znaczną przewagę w opracowywaniu naszych wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym. Posiadamy dogłębną wiedzę na temat właściwości jezdnych, komfortu siedzenia, doboru materiałów i metod produkcji, gromadzoną przez lata, zarówno jako producenci, jak i użytkownicy. Całą tę cenną wiedzę wykorzystujemy w naszych modelach Eloflex. 

Jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i oferujemy gwarancje na wszystkie nasze elektryczne wózki inwalidzkie i akcesoria. Gwarancja obejmuje wszelkie wady produkcyjne, które mogą wystąpić. Należy jednak pamiętać, że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwą pielęgnacją, niedbalstwem, niewłaściwym użytkowaniem lub uszkodzeń niezwiązanych z wadami materiałowymi lub produkcyjnymi. 

Przeczytaj więcej

SERWIS

Dążymy do najwyższej jakości i precyzji w każdym detalu naszych produktów, mając na celu zapewnienie ich długiej żywotności. Chociaż tworzymy niezawodne elektryczne wózki inwalidzkie, które są w stanie wytrzymać intensywne użytkowanie przez wiele godzin, niektóre komponenty z czasem ulegają zużyciu.

Dlatego zawsze dołączamy serwis gwarancyjny do każdego zakupu Eloflex. To część naszych starań, aby Twój wózek inwalidzki z napędem elektrycznym działał na najwyższym poziomie przez długi czas. Jeśli potrzebujesz serwisu lub części zamiennych, skontaktuj się ze sklepem, w którym zakupiłeś wózek inwalidzki.

Razem możemy zadbać o to, by Twój wózek inwalidzki pozostał niezawodnym towarzyszem Twojego aktywnego życia.

Przeczytaj więcej

WSKAZÓWKI I PORADY

Poświęć chwilę na zapoznanie się z naszymi pomocnymi wskazówkami i sztuczkami! Dowiedz się więcej o Eloflex, w tym o tym, jak dbać o akumulatory i fotel, co musisz wiedzieć przed podróżą samolotem i jak zatroszczyć się o widoczność w ruchu drogowym podczas ciemnych jesiennych wieczorów.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Slideshow Items

 • Optymalizacja ładowania

  Jak najlepiej ładować Eloflex? Dowiedz się, jak wydłużyć żywotność akumulatorów i zwiększyć zasięg.

 • Zabierz Eloflex na pokład samolotu

  Elektryczne wózki inwalidzkie Eloflex spełniają wszystkie wymagania IATA dotyczące podróży lotniczych. W tym miejscu znajdziesz informacje i wskazówki dotyczące podróży lotniczej, a także jakie dokumentu musisz ze sobą zabrać na pokład samolotu.

 • Załadunek Eloflex do samochodu

  Jednym z najczęstszych pytań, które otrzymujemy od naszych użytkowników, jest prośba o wskazówki prostego załadunku wózka Eloflex do samochodu. Poniżej zebraliśmy najczęściej stosowane metody.

 • Konserwacja produktów Eloflex

  Nie musisz wysyłać swojego wózka Eloflex do serwisu, jednak dobrym sposobem na przedłużenie jego żywotności jest samodzielna konserwacja zgodnie z naszymi wskazówkami i instrukcjami.

FINANSOWANIE

W pewnych okolicznościach pacjenci mogą otrzymać od lokalnego samorządu lub placówki opieki zdrowotnej pomoc finansową lub refundację na zakup wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym. Zazwyczaj kwalifikowalność do uzyskania wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym jest oceniana przez terapeutę zajęciowego w danej placówce opieki zdrowotnej. Ocena ta jest powiązana z określonymi „potrzebami”, często biorąc pod uwagę wszelkie wcześniej otrzymane urządzenia wspomagające.

Jeśli terapeuta zajęciowy nie zaleci wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym, istnieją alternatywne opcje. Mogą one obejmować samodzielny zakup, zapewnienie wsparcia finansowego poprzez plany ratalne oferowane przez określonych sprzedawców detalicznych lub poszukiwanie pomocy z różnych funduszy zaangażowanych w poprawę jakości życia osób z niepełnosprawnościami.

Przeczytaj więcej

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ŚRODOWISKO

W Eloflex dokładamy wszelkich starań, aby troszczyć się zarówno o środowisko, jak i o dobre samopoczucie użytkowników. Nasze elektryczne wózki inwalidzkie są nie tylko praktyczne i przyjazne dla użytkownika, lecz także wykonane z silnym naciskiem na zrównoważony rozwój środowiska.

Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów, które dowodzą naszego zaangażowania w odpowiedzialne praktyki zarządzania na wszystkich poziomach. Staramy się chronić nasz wspólny świat i wnosić wkład w bardziej ekologiczną i zrównoważoną codzienną podróż.

Przeczytaj więcej

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Tak, wózki inwalidzkie Eloflex z napędem elektrycznym spełniają wszystkie wymogi Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA) dotyczące podróży lotniczych. Przygotowując się do podróży, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, które zebraliśmy w sekcji „Porady i wskazówki”. Przygotowując się do podróży, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, które zebraliśmy dla Ciebie w sekcji „Porady i wskazówki”. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zabrać wózek Eloflex na pokład samolotu.

 • Istnieje kilka sposobów załadunku wózka Eloflex do samochodu. W sekcji „Porady i wskazówki” przedstawiliśmy cztery najpopularniejsze metody. Aby uzyskać najlepsze wskazówki dotyczące załadunku wózka, kliknij tutaj.

 • Wszystkie wózki inwalidzkie Eloflex z napędem elektrycznym są objęte dwuletnią gwarancją. Należy pamiętać, że niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie pierwotnego nabywcy.

 • Otrzymujemy wiele pytań dotyczących ładowania wózków Eloflex. Aby uzyskać pomoc w tym zakresie, zapoznaj się z naszą sekcją „Porady i wskazówki”, przedstawiającą najlepsze praktyki dotyczące ładowania. Przeczytaj więcej

 • Po pełnym naładowaniu zasięg wózka Eloflex wynosi co najmniej 30 km lub około 5 godzin ciągłego ruchu.

  W bardzo niskich temperaturach (poniżej zera) standardowy dystans podróży może ulec skróceniu.

Więcej pytań