Slideshow Items

 • hero

  NOWA GENERACJA WÓZKÓW INWALIDZKICH Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

  Nie ważne ile masz lat ani jaką siłą dysponujesz. Dzięki Eloflex zyskujesz większą swobodę w domu i podczas podróży, bez konieczności polegania na innych.

  Zobacz wszystkie produkty

PRODUKTY NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Eloflex to wózek inwalidzki z napędem elektrycznym dostępny w różnych modelach dla wszystkich osób. Niezależnie od Twojego wieku lub kondycji fizycznej, Eloflex zapewnia dodatkową swobodę w domu i w podróży, eliminując konieczność korzystania z pomocy innych osób. Jego lekka konstrukcja sprawia, że łatwo go spakować i zabrać do samochodu. Koniec z poleganiem na karetce lub firmie zajmującej się przewozem osób z niepełnosprawnościami.

NIEZALEŻNA WOLNOŚĆ

Łatwo zrozumieć, jak rozwiązanie Eloflex pozytywnie wpływa na codzienne życie tak wielu osób. Po pierwsze, jest to składane, lekkie rozwiązanie elektryczne, które idealnie nadaje się do samochodu i na wyjazdy. Co ważniejsze, oferuje nowy poziom mobilności, który wcześniej był niedostępny ze względu na nieskładany charakter tradycyjnych wózków inwalidzkich, ważących często od 80 do 150 kg.

Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokiemu komfortowi jazdy nie ma praktycznie żadnych ograniczeń w poruszaniu się.  Możesz spacerować po parku lub udać się do miasta, aby poruszać się po ruchliwych sklepach, kawiarniach i restauracjach.

Nowoczesne akumulatory zatwierdzone do użytku w trakcie lotu oznaczają, że Eloflex można przewozić również w samolocie.

KOMPAKTOWY I WSZECHSTRONNY

Tradycyjne wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym są zazwyczaj duże, nieporęczne i ważą ponad 100 kg. Sprawia to, że trudno je zmieścić w samochodzie, nie mówiąc już wysiłku, jaki trzeba podjąć do ich załadunku. W domu zajmują zbyt dużo miejsca i są dość niezdarne w prowadzeniu. Ale wcale nie musi tak być. Eloflex reprezentuje całkowicie nowoczesne podejście do elektrycznych wózków inwalidzkich, wykonując je z aluminium lub włókna węglowego. Dzięki prostemu uchwytowi ręcznemu można go bez wysiłku złożyć, minimalizując zajmowaną przestrzeń i wykorzystując jego wyjątkowo niską masę do łatwego transportu w samochodzie.

Ze względu na kompaktowe wymiary, napęd na tylne koła i taką samą konstrukcję siedziska jak w przypadku ręcznego wózka inwalidzkiego, Eloflex zapewnia porównywalną wydajność. Niewielki promień skrętu i wysoka precyzja pozwalają bez wysiłku manewrować w ciasnych przestrzeniach i przez wąskie drzwi. Eloflex reprezentuje nową generację wózków inwalidzkich z napędem elektrycznym, oferując lekką ramę i szerokość zaledwie 60 cm.

Zobacz nasze modele

AKTYWNI UŻYTKOWNICY

Eloflex jest idealnym uzupełnieniem dla każdego, kto korzysta z ręcznego wózka inwalidzkiego i potrzebuje lekkiego i elastycznego wózka z napędem elektrycznym do samochodu lub w podróży. Wysoki komfort siedzenia, lekka konstrukcja i kompaktowy design sprawiają, że daje wózek Eloflex zapewnia takie same możliwości, jak Twój ręczny wózek inwalidzki.

Sekret tkwi w tym, że wózek inwalidzki z napędem elektrycznym Eloflex waży do 80% mniej niż standardowy elektryczny wózek inwalidzki. Co więcej, można go złożyć za pomocą prostego chwytu ręką i jednego ruchu.

SŁABI UŻYTKOWNICY

Być może cierpisz na chorobę nerwowo-mięśniową, która utrudnia Ci jazdę ręcznym wózkiem inwalidzkim na nieco większe odległości. Albo cierpisz na inne dolegliwości, które utrudniają Ci poruszanie się na zwykłym wózku. Niezależnie od sytuacji, Eloflex pomoże Ci odzyskać wolność. Wystarczy chwila, aby wyjść na wiosenne słońce, odetchnąć świeżym powietrzem i prowadzić aktywny tryb życia, nie będąc zależnym od kogoś, kto będzie pchał Twój wózek. Jednocześnie zachowujesz elastyczność, która zapewnia pełny dostęp do kawiarni, restauracji, sklepów i toalet.

STARSI UŻYTKOWNICY

Osoby starsze przekonają się, że Eloflex to idealny wózek inwalidzki do rekreacyjnych spacerów po parku. Joystick można umieścić po prawej lub lewej stronie podłokietnika, w zależności od tego, którą ręką zwykle się posługujesz. Alternatywnie można go umieścić na oparciu*, aby umożliwić wygodną obsługę przez osobę towarzyszącą.

Eloflex jest dostępny w wielu różnych rozmiarach i odpowiedni dla wszystkich użytkowników. Każdy doceni wysoki komfort siedzenia, wygodny podnóżek oraz możliwość złożenia podłokietnika i podnóżka.

SKŁADANY I PRZENOŚNY

Sprytna konstrukcja Eloflex pozwala na błyskawiczne złożenie wózka inwalidzkiego jak wózek dziecięcy do rozmiaru zwykłej walizki. Dzięki lekkiej konstrukcji można go łatwo podnieść do samochodu, schować w szafie lub odprawić podczas lotu. Można go również zamknąć do pozycji złożonej, dzięki czemu jest niezwykle łatwy w przenoszeniu. Niska masa i kompaktowy format sprawiają, że można go łatwo załadować do samochodu i zabrać ze sobą w podróż.

ELEKTRYCZNY WÓZEK INWALIDZKI WE WŁASNYM SAMOCHODZIE

Możliwość przewożenia wózka inwalidzkiego we własnym samochodzie daje nieopisane poczucie wolności. Eloflex znacznie ułatwia zabranie elektrycznego wózka inwalidzkiego ze sobą do domku letniskowego, na wycieczkę lub wakacje. Zapomnij o rampach lub specjalnych adaptacjach. 

Eloflex pasuje do wszystkich typów samochodów. Teraz możesz podróżować z przyjacielem, wziąć zwykłą taksówkę lub wynająć samochód, nie martwiąc się o trudności związane z zapakowaniem elektrycznego wózka inwalidzkiego. Niska masa ułatwia załadunek do własnego samochodu.

W DRODZE

Po złożeniu Eloflex jest tak kompaktowy, jak standardowa walizka. Większość modeli waży niecałe 30 kg, co gwarantuje łatwe przenoszenie podczas podróży. 

Bez względu na to, czy planujesz podróż samochodem, odprawę lotniczą, przejazd taksówką lub autobusem z przyjaciółmi, Eloflex bez trudu może Ci towarzyszyć. Po dotarciu do celu możesz w pełni cieszyć się wolnością przemieszczania się.

NASZE BESTSELLERY

NASZE BESTSELLERY

Slideshow Items

 • ELOFLEX F

  Eloflex F to najbardziej poszukiwany na rynku wózek inwalidzki z napędem elektrycznym. Dzięki unikalnym cechom, takim...

  27 kg

  30 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX F

  Eloflex F to najbardziej poszukiwany na rynku wózek inwalidzki z napędem elektrycznym. Dzięki uni...

  27 kg

  30 km

 • ELOFLEX D2

  Eloflex D2 to innowacyjny, składany wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, charakteryzujący się tym samym elegancki...

  ELOFLEX D2

  Eloflex D2 to innowacyjny, składany wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, charakteryzujący się...

 • ELOFLEX P

  Eloflex P wyposażony jest we wbudowaną w siedzisko funkcję elektrycznego odchylania, zaprojektowaną w celu ułatwienia...

  30 kg

  30 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX P

  Eloflex P wyposażony jest we wbudowaną w siedzisko funkcję elektrycznego odchylania, zaprojektowa...

  30 kg

  30 km

 • ELOFLEX C

  Eloflex C dumnie dzierży tytuł najlżejszego składanego wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym na rynku. Dzięki ra...

  16 kg

  15 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX C

  Eloflex C dumnie dzierży tytuł najlżejszego składanego wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym...

  16 kg

  15 km

 • ELOFLEX Z

  Eloflex Z to najbardziej ekskluzywny składany wózek inwalidzki nie tylko w naszej ofercie, lecz także na całym rynku....

  23 kg

  30 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX Z

  Eloflex Z to najbardziej ekskluzywny składany wózek inwalidzki nie tylko w naszej ofercie, lecz t...

  23 kg

  30 km

 • ELOFLEX S1

  Każdy zasługuje na swobodę prowadzenia aktywnego życia, wolnego od niepotrzebnych ograniczeń na co dzień lub podczas...

  37,5 kg

  30 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX S1

  Każdy zasługuje na swobodę prowadzenia aktywnego życia, wolnego od niepotrzebnych ograniczeń na c...

  37,5 kg

  30 km

 • ELOFLEX L

  Eloflex L to kompaktowy wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, przeznaczony dla osób, które nie lubią komplikować s...

  25,5 kg

  30 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX L

  Eloflex L to kompaktowy wózek inwalidzki z napędem elektrycznym, przeznaczony dla osób, które nie...

  25,5 kg

  30 km

 • ELOFLEX X

  Eloflex X to unikalna konstrukcja dostosowana specjalnie dla naszych starszych użytkowników. Jest to najpopularniejsz...

  25 kg

  25 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX X

  Eloflex X to unikalna konstrukcja dostosowana specjalnie dla naszych starszych użytkowników. Jest...

  25 kg

  25 km

 • ELOFLEX H

  Dzięki modelowi H Eloflex dokonaliśmy niemożliwego – jest to potężny elektryczny wózek inwalidzki zaprojektowany spec...

  42,5 kg

  40 km

  Przeczytaj więcej

  ELOFLEX H

  Dzięki modelowi H Eloflex dokonaliśmy niemożliwego – jest to potężny elektryczny wózek inwalidzki...

  42,5 kg

  40 km

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

 • Tak, wózki inwalidzkie Eloflex z napędem elektrycznym spełniają wszystkie wymogi Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych (IATA) dotyczące podróży lotniczych. Przygotowując się do podróży, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, które zebraliśmy w sekcji „Porady i wskazówki”. Przygotowując się do podróży, zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami, które zebraliśmy dla Ciebie w sekcji „Porady i wskazówki”. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zabrać wózek Eloflex na pokład samolotu.

 • Istnieje kilka sposobów załadunku wózka Eloflex do samochodu. W sekcji „Porady i wskazówki” przedstawiliśmy cztery najpopularniejsze metody. Aby uzyskać najlepsze wskazówki dotyczące załadunku wózka, kliknij tutaj.

 • Wszystkie wózki inwalidzkie Eloflex z napędem elektrycznym są objęte dwuletnią gwarancją. Należy pamiętać, że niniejsza gwarancja dotyczy wyłącznie pierwotnego nabywcy.

 • Otrzymujemy wiele pytań dotyczących ładowania wózków Eloflex. Aby uzyskać pomoc w tym zakresie, zapoznaj się z naszą sekcją „Porady i wskazówki”, przedstawiającą najlepsze praktyki dotyczące ładowania. Przeczytaj więcej

 • Po pełnym naładowaniu zasięg wózka Eloflex wynosi co najmniej 30 km lub około 5 godzin ciągłego ruchu.

  W bardzo niskich temperaturach (poniżej zera) standardowy dystans podróży może ulec skróceniu.

Więcej pytań