Slideshow Items

 • hero

  EASE BY ELOFLEX

  Wysokiej jakości szwedzkie poduszki do wózka inwalidzkiego zapewniają wygodę przez cały dzień.

EASE POPRAWIA DOŚWIADCZENIA ZWIĄZANE Z ELOFLEX

Ease by Eloflex oferuje szeroką gamę szwedzkich ergonomicznych poduszek zaprojektowanych w celu optymalizacji komfortu użytkowania Eloflex. Każdy produkt Ease stawia na pierwszym miejscu zarówno wygodę potrzebną do długiego przebywania w pozycji siedzącej, jak i trwałość wymaganą do wieloletniego użytkowania.

Technologia Ease została stworzona z myślą o osobach takich jak Ty, które uwielbiają swój Eloflex i spędzają na nim długie godziny. Dzięki różnym dostępnym poduszkom, możesz z łatwością je wymieniać, aby uzyskać najlepsze podparcie dla szyi i pleców przy stole kuchennym, przed telewizorem, w samochodzie lub na ręcznym wózku inwalidzkim.

POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA POPRZEZ WYGODNE I ZDROWE SIEDZENIE

Naszym celem jest podniesienie Twojego komfortu. To esencja Ease – ergonomicznego rozwiązania dla aktywnych użytkowników, którzy spędzają długie godziny w pozycji siedzącej i chcą poprawić swoje samopoczucie podczas wycieczek, podróży i codziennych czynności. 

Każdy produkt Ease został opracowany w celu poprawy komfortu, co jest kluczowym czynnikiem pozwalającym w pełni cieszyć się swobodą, jaką zapewnia Eloflex.

KOMFORT – NA KAŻDĄ OKAZJĘ

Dla osób o ograniczonej mobilności długotrwałe siedzenie to często codzienna konieczność. Wysokiej jakości poduszka do siedzenia o wyjątkowym komforcie jest dla nich równie ważna, jak dobra para butów dla osób, które dużo chodzą.

Ease by Eloflex zapewnia najwyższej jakości ergonomiczny komfort siedzenia odpowiedni do każdej sytuacji na wózku inwalidzkim, zarówno w domu, jak i w podróży. Poczuj różnicę!

BO LICZY SIĘ JAKOŚĆ – RĘCZNIE WYKONANA W SZWECJI

Poduszki do siedzenia z serii Ease by Eloflex są starannie wykonane ręcznie w Träslövsläge, uroczej wiosce rybackiej na zachodnim wybrzeżu Szwecji, w gminie Halland. Tworzone wyłącznie dla Eloflex, poduszki te są starannie sprawdzane i pakowane w naszej fabryce w pobliżu Varberg, zanim zostaną dostarczone do Eloflex w celu dystrybucji do cenionych klientów, takich jak Ty.

ZAPOBIEGANIE I ŁAGODZENIE DYSKOMFORTU

Długotrwałe siedzenie może czasami prowadzić do uczucia dyskomfortu na plecach i pośladkach, podrażnienia skóry, skurczów lub, w najgorszym przypadku, odleżyn i owrzodzeń.

Ergonomiczne poduszki do siedzenia z serii Ease pomagają zapobiegać niepotrzebnemu dyskomfortowi i odleżynom. Zapewniają również ulgę w bólu i łagodzą występujące dolegliwości.

Znajdź Ease dla siebie

Slideshow Items

 • PODUSZKA PREMIUM – EASE ONE

  Ease One to miękka i bardzo wygodna poduszka premium zaprojektowana dla osób, które spędzają dłuż...

 • PODUSZKA PREMIUM – EASE WEDGE

  Ease Wedge to poduszka do siedzenia w kształcie klina, która jest podwyższona z przodu. Została o...

 • EASE - PODPARCIE ODCINKA LĘDŹWIOWEGO

  Podparcie lędźwiowe Ease zostało wykonane z mocnej i trwałej wiskoelastycznej pianki „memory”. W...

 • PODUSZKA DO PODŁOKIETNIKA - EASE

  Poduszka podłokietnika Ease to miękki pokrowiec na podłokietnik przeznaczony do wózka Eloflex. Mi...

 • WYŚCIÓŁKA RURY OPARCIA - EASE

  Wyściółka rury oparcia Ease to miękka piankowa wyściółka przeznaczona do oparcia wózka Eloflex. Z...

 • POKROWIEC EASE NA NIETRZYMANIE MOCZU

  Radzenie sobie z nietrzymaniem moczu podczas siedzenia na wózku inwalidzkim nie powinno być stres...

NASI DEALERZY – TUTAJ KUPISZ EASE!

Ease by Eloflex jest dostępny wszędzie tam, gdzie sprzedawane są nasze składane wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełną listę autoryzowanych sprzedawców detalicznych lub skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.