ZESTAW ELOFLEX A

2 750 zł

Eloflex A to bezpieczny, wysoce precyzyjny system sterowania kciukiem dla opiekuna, przeznaczony specjalnie do wózków inwalidzkich Eloflex. Uruchomienie trybu sterowania przez opiekuna umożliwia bezpieczne i precyzyjne sterowanie elektrycznym wózkiem inwalidzkim przez osobę idącą za nim. Niezależnie od tego, czy jesteś w towarzystwie osoby towarzyszącej, czy opiekuna, sterowanie ruchem wózka inwalidzkiego jest łatwe dzięki ramieniu i joystickowi umieszczonemu z tyłu wózka. Zestaw zawiera nowy joystick, dwa uchwyty i joystick do obsługi kciukiem. Dwa uchwyty pozwalają osobie idącej z tyłu intuicyjnie wyczuwać ruchy fotela i obsługiwać joystick kciukiem z wyjątkową precyzją. 

 

https://eloflex.pl/akcesoria/zestaw-eloflex-a/

TWÓJ WYBÓR

Zestaw Eloflex A zapewnia elastyczność w wyborze idealnej konfiguracji do własnych potrzeb. Joystick przez cały czas pozostaje na podłokietniku, co daje Ci możliwość przejęcia kontroli w razie potrzeby. Nowy joystick wyposażony jest również w lampkę, która oświetla drogę przed wózkiem, choć z funkcji tej można korzystać tylko podczas jazdy bez wykorzystania systemu sterowania przez opiekuna. 

MONTAŻ PO LEWEJ LUB PRAWEJ STRONIE

Jesteś prawo czy leworęczny? Bez względu na to mamy w ofercie oba rozwiązania. Nasza konfiguracja sterowania przez opiekuna pozwala wybrać, czy zestaw ma być umieszczony po prawej, czy po lewej stronie, zgodnie z Twoimi preferencjami. Joystick kciukowy jest zasilany z akumulatorów i modułu sterującego wózka elektrycznego, co eliminuje potrzebę jego ładowania. Ponadto nie zużywa on dodatkowej energii akumulatora, zapewniając, że Eloflex zachowa swój zwiększony zasięg. Całkowita masa zestawu sterowania przez opiekuna wraz z joystickiem wynosi 1,5 kg. Eloflex 

INNE AKCESORIA

Slideshow Items

 • PODUSZKA PREMIUM – EASE ONE

  Ease One to miękka i bardzo wygodna poduszka premium zaprojektowana dla osób, które spędzają dłuż...

 • PODUSZKA PREMIUM – EASE WEDGE

  Ease Wedge to poduszka do siedzenia w kształcie klina, która jest podwyższona z przodu. Została o...

 • REGULOWANY PODNÓŻEK

  Nasz regulowany podnóżek umożliwia precyzyjne dostosowanie kąta nachylenia nogi w zakresie od 0 d...

 • PRZEDŁUŻENIA JOYSTICKA

  Eloflex oferuje dwa warianty przedłużeń joysticka, aby zaspokoić szeroki zakres potrzeb. Najkróts...

 • OCHRONNY POKROWIEC PODRÓŻNY

  Nasz ochronny pokrowiec podróżny to idealne akcesorium dla entuzjastów wózków inwalidzkich Elofle...

 • REGULOWANY ZAGŁÓWEK

  Zagłówek Eloflex to bardzo wszechstronna opcja dodatkowego podparcia głowy i szyi, zaprojektowana...

NASZE WÓZKI INWALIDZKIE Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM